июнь 25, 2020

Губернатор: ситуация с COVID-19 в области тревожная

Губернатор: ситуация с COVID-19 в области тревожная

Обзор ситуации с распространением коронавируса и болезни COVID-19 в Одесской области от председателя облгосадминистрации Максима Куцого.

Об этом говорится на Фейсбук-странице Максима Куцого.

В посте Максима Куцего сказано:

Значний стрибок захворюваності та тривожний антирекорд зафіксував ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України». Як ви знаєте, за останній тиждень кількість нових випадків збільшилася вдвоє, в порівнянні з попереднім. Щодня лабораторія підтверджувала діагноз у понад 30 пацієнтів. Епідеміологи увесь цей час закликали населення дотримуватися простих санітарних правил: носити маски, частіше мити руки, уникати місць великого скупчення людей.
Але, на жаль, не всі дослухалися до порад та рекомендацій МОЗ. Тож за минулу добу маємо 95 нових випадків.
Цей антирекорд на 10% більший за пік захворюваності, який був на початку травня!
Переважну більшість (39 випадків) зафіксовано у Болградському районі, є чимало з Одеси (15), Ізмаїльського (16), Овідіопольського (6) районів.
Загальна кількість підтверджених випадків становить 1466, «активних» — 50%.
Я звертаюся до всіх жителів Одещини: носіть маски, уникайте місць великого скупчення людей. Вимагайте, щоб водії громадського транспорту та продавці у магазинах та ринках використовували засоби індивідуального захисту.
У випадку порушення санітарних норм — дзвоніть 102. Поліція буде реагувати на порушення та випадки нараження оточуючих на небезпеку захворювання.
Дотримуйтеся рекомендацій Міністерство охорони здоров'я України.
Усвідомлені та згуртовані дії можуть зупинити поширення інфекції, тож кожен має зробити свій свідомий внесок.
Бережіть себе та оточуючих!